Telefon alarmowy 24h
535 777 998
Zadaj nam pytanie
(61) 810 68 74
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

(61) 810 68 74
Napisz do nas wiadomość e-mail
unikad@unikad.pl

Wyślij zapytanie ofertowe
skorzystaj z formularza
zobacz tutaj

O firmie

Firma UNIKAD powstała we wrześniu 1997 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Początkowo świadczyliśmy usługi montażowe i serwisowe wyrobów produkowanych przez firmy UNIMA S.A. oraz UNIMA-TECH Sp. z o.o.

W 2002 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o dystrybucje wyrobów przeciwpożarowych. Dzięki współpracy z wieloma producentami zabezpieczeń przeciwpożarowych i antywłamaniowych mogliśmy zaoferować swoim klientom najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach.

Prawdziwym przełomem dla naszej firmy był rok 2011. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Naszych klientów podjęliśmy decyzję rozszerzeniu naszej oferty o kompleksową obsługę systemów przeciwpożarowych pod względem: sprzedaży, montażu, serwisu oraz naprawy.

Pomimo wieloletniego doświadczenia nadal śledzimy najnowsze technologie w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych, bierzemy regularny udział w szkoleniach i konferencjach.

Posiadamy Świadectwa Autoryzacji i Certyfikaty wydane przez wielu producentów, a także Poświadczenie Bezpieczeństwa upoważniające nas do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne".

Wysoką jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają m.in. Certyfikaty wydane przez Ośrodek Certyfikacji Usług Przeciwpożarowych Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa (OCUP SITP) w zakresie Montażu i Konserwacji Przegród Przeciwpożarowych oraz Wentylacji Przeciwpożarowej, a także Certyfikaty i Zaświadczenia ze szkoleń prowadzonych przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej (CNBOP).

W 2019 roku rozpoczeliśmy kolejny etap naszej działaności - UNIKAD Sp. z o.o. jest kontynuacją wieloletniego doświadczenia w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych nabytych przez firmę UNIKAD Zbigniew Drajerczak.
 

Obsługujemy:

  • Firmy
  • Markety
  • Centra Handlowe
  • Centra Logistyczne, Parki Logistyczne
  • Biurowce
  • Magazyny
  • Hale produkcyjne
  • Budynki mieszkalne
  • Budynki użyteczności publicznej
  • Klientów indywidualnych

Zapraszam do współpracy,
Zbigniew Drajerczak
Prezes zarządu UNIKAD Sp. z o.o.
Inspektor Ochrony Przeciwpożarowej

 

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

(61) 810 68 74
Napisz do nas wiadomość e-mail
unikad@unikad.pl

Wyślij zapytanie ofertowe
skorzystaj z formularza
zobacz tutaj
Przeglądy serwisowe systemów przeciwpożarowych

Całodobowy telefon alarmowy 535 777 998
Zapewniamy profesjonalną i kompleksowową obsługę oraz krótkie terminy realizacji zleceń.Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych

UNIKAD Sp. z o.o.
ul. Błażeja Winklera 1
60-246 Poznań
NIP: 7792502085 REGON: 382320763 KRS: 0000766857 e-mail: unikad@unikad.pl